Unity stomatologiczne

Unity stomatologiczne firmy Planmeca wykorzystywane w Dentinie to bardzo nowoczesne - sterowane mikroprocesorowo urządzenia.

Najważniejsze cechy unitów Planmeca:

  • nowoczesność i ergonomia
  • wyposażenie w precyzyjne instrumenty
  • zamontowana lampa bezcieniowa LED o regulowanym natężeniu światła
  • programowalne funkcje przyspieszające i ułatwiające pracę lekarza
  • możliwość utrzymania perfekcyjnej higieny stanowiska pracy
  • wygodny fotel przystosowany dla dzieci i osób niepełnosprawnych

W fotelu Planmeca zadbano o połączenie cech warunkujących komfort pacjenta ze świetną ergonomią pracy lekarza. Anatomiczne cechy budowy fotela takie jak: cienkie oparcie, podłokietniki oraz intuicyjna kontrola ruchów fotela wspierają efektywną pracę lekarza. Duża ilość miejsca na nogi pod fotelem i podwójnie łamany zagłówek fotela umożliwia prawidłowe ustawienie i swobodny dostęp do głowy i jamy ustnej pacjenta. Unity Planmeca Compact są wyposażone w sześcioramienną konsolę z narzędziami a także w dużą, ułatwiającą pracę lekarzowi tacę na narzędzia. Wszystko znajduje się w optymalnym i ergonomicznym dla pacjenta i lekarza położeniu.

Lampa pola pracy Planmeca LED zapewnia optymalne oświetlenie przy pomocy czterech diod LED. Umożliwiają one świetną widoczność w jamie ustnej pacjenta. Oświetlenie LED gwarantuje optymalny kolor i temperaturę barwy.

Wszystkie elementy unitu są łatwe do odłączenia i demontażu. Dzięki temu można zachować perfekcyjną higienę części wchodzących w skład urządzenia.